Autoskola «Presto»

/Autoskola «Presto»
Autoskola «Presto»2021-01-02T19:11:51+02:00

Kopējais vērtējums par autoskolas darbu

[Kopā: 246 Vidēji: 3.1]

 

 

Detalizēts vērtējums par autoskolas darbu

 
Teorija
173
Teorētiskais eksāmens
172
Braukšanas apmācība
173
Braukšanas eksāmens
169
В среднем
  Загружается, пожалуйста подождите yasr-loader
 

Šeit jūs varat atstāt savas atsauksmes, sūdzības un komentārus

Arta    08.08.20  12:35

ŠĪ TE AUTOSKOLA IR VIENKĀRŠI Briesmīga, neuzķerieties uz viņu meliem un to ka viņi sevi sauc par labāko autoskolu Latvijā. Neiet runa par instruktoriem viņi tur tikai ir pieņemti darbā, bet iet runa par melošanu cenšanos ievilināt uz līguma parakstīšanu un pēc tam cenšanos nokasēt lielāku naudu. Lūdzu neticat tam visam. Man sanāca vienkārši briesmīga pieredze jo kā studentei bija sarēķināts savs budžets. Vēlāk man pateica ka par katru kavēto nodarbību tu nevari viņu ne atstrādāt ne atkārtot ir jāmaksā dubultā, bet tas pat nav pats trakākais. Gan administrācija, gan teorijas eksāmena instruktors piedod izturās neadekvāti un norāda kaut kādus noteikumus kā maziem bērniem. Viens no tiem bija uz kuru pusu jāvelk sejas maska, pati kavē nodarbību un mēs par to maksājam, administrācija nepiereģistrē laicīgi manu teorijas nodarbību CSDD un man par to vēl ir jāsamaksā papildus un jātērē laiks un nauda ceļā kur pēc tā visa kad ierodos mani aizsūta mājās. Viņi reāli nepilda savus darba pienākumus, kas ir kaut vai brīdināt, ka netikšu reģistrēta nodarbībā. Biju viņu birojā aukšā tur vispār neizskatās ka viņi profesionāli pieiet savam darbam, tikai rauš naudu. Un kā vispār ir iespējams ka kopējās braukšanas apmācības Latvijā izmaksās dārgāk nekā Kanādā. MAN PIETIEK UN ES VISU IZDOMĀJU PAMEST PUSĒ.
Reāli pārkāpumi milzīgi pārkāpumi, kas ir pret cilvēktiesībām ko viņi izdarīja ir-
1.Pirms līgums slēgšanas maldināšana, ka 1x nodarbība maksā 25 eiro, kaut vai reāli 3mēnešu laikā centos pat mēnesi uz priekšu reģistrēt nodarbību kura maksā 25 eiro pie latviešu instruktora un tāda neeksistēja pilnībā.
2.Meloja sākumā, ka braukšanu nav iespējams likt citur, tāpēc man bija jāzvana citam instruktoram, lai par to pārliecinātos.
3.Nepabrīdināšana savlaicīga, ka ir jākārto medicīniskā izziņa pirms sākšanas mācīties braukt un mācību atļauja no instruktora puses kā arī kad sāku braukt ar 1 instruktoru.
4.Nepretīmnākoša attieksme, zinot, ka viņi mani ir maldinājuši ar savu mutisko un mājas lapā sniegto informāciju, pat ja saku ka man budžets 1 nodarbībai bija 25 eiro, nevis 33 kā pārsvarā tur maksā visas nodarbības latviešu valodā.
5.Skola ir pārkrievota, 79% instruktoru kas «reāli» ir pieejami runā tikai krieviski.
6. Sākumā meloja ka pirmās palīdzības kursi neko nemaksā, tagad jau ir cena.
7. Viltus instruktori, mājas lapā, lai maldinātu tos kuri reāli grib iemācīties braukt un redz latviešu instruktorus kuri maksā 25 eiro, kaut vai tādi tajā skolā vispār nestrādā, vai nekad nav pieejami.
8.Menedžmentam ir sliktas organizēšanas prasmes un nerūpēšanās par to lai visi audzēkņi sev varētu reģistrēt braukšanas nodarbību, lai pabeigtu vēlamajā laikā.
9. Mājas lapā ir viltus telefons, bet ja ne viltus šis telefons vairākas reizes neceļ.
10.Neatbild uz epastu līdz ko noslēdz ar viņiem līgumu un runā par naudas atgriešanu vai izpalīdzēšanu ar neapzināti kavētām nodarbībām.
11.Neadekvāta darba attieksme-administrācija maldina, bet teorijas instruktors pat daudzas reizes nepagaida kamēr visi ir atpakaļ nodarbībā, pats kavē citreiz nodarbības sākumu, bet ja kāds cits bērns nokavē to izslēdz un liek doties mājās, vēl nolasot aizskarošu morāli. Es saprotu ka latvijā ir grūti un iespējams ar nerviem čupā ir, bet mēs par to maksājam

Normunds   22.04.20   18:25

Neiesaku nevienam šo autoskolu.Naudas kāseji. Krīzes laikā neiepējami nolikt eksāmenus,jo auto skolas instruktoriem nav brauksanas nodarbības ar jaunām grupām,tapēc slauc iepriekšejos,un nepielaiž līdz csdd eksāmeniem.

Kārlis   24.01.20     12:00

Neiesaku šo autoskolu. Negodīgs mārketings, slikta attieksme pret darbiniekiem. To apliecina daudzās sūdzības sudzibas.lv portāla

Visvaldis   15.01.20   08:50

Lieliska autoskola ar zinošiem pasniedzējiem.
Reizēm, protams, pasniedzējs teorijas nodarbībās novirzas no galvenā, taču visu iemāca kvalitatīvi.
Braukšanas nodarbības norit bez mazākās aizķeršanās
un ja gadījumā vēlies mainīt instruktoru, tad katru nodarbību vari pierakstīties pie cita.
Tas ir pavisam elementāri 😉

***    26.09.19     19:07

Neiesaku nevienam šo autoskolu. Attieksme pret apmācāmajiem vienkārši briesmīga. Mācījos šeit tikai teoriju, un labi, ka tā, jo apmācības laikā par tiek iemācītas nepareizas lietas, lai tikai nevarētu nolikt teorijas eksāmenu autoskolā. Normālā situācija, ka no 40 apmācāmajiem tikai 2 noliek teorijas eksāmenu. Viss tikai, lai kāstu naudu, jo par katru eksāmenu liek maksāt.

Samanta    08.09.19      17:45

Super autoskola — iesaku

Sveta    20.08.19   17:40

Mācījos citā skolā un galīgi nevarēju saprasties ar instruktoru-10 braukšanas nodarbības pilnīgi pa tukšo(pat satiksmē nelaida braukt). Ziepniekkalnā pie Dzintara turpu šurpu 10 braukšanas.
Pieteicos šajā skolā pie instruktora Elmāra Lazdiņa.Superīgs cilvēks un vārdos neaprakstāms instruktors.Jau pirmajā nodarbībā braucu iekšā satiksmē.Māk izskaidrot tā lai paliek atmiņā, iedrošina un ir prasīgs.Braukšanas eksāmens nolikts ar pirmo reizi un bez kļūdām.Paldies Elmār! Iesaku 😊

Inga    10.07.19 21:12

Mācijos šeit, laba skola, diezgan stingra.
Pirmo reizi piesedos pie stūres šeit ar instruktoru, pirms tam nekad nēsmu braukusi, uz ceļa jau vairāk pa gadu, viss kartibā.

Oxy            30.06.19        20:09
Autoskola Presto sadarbībā ar Introskip.com negodīgi izturās pret citām autoskolām, izveidojot mājaslapu Autoskolas.com, kurā sevi ielikuši pirmajā vietā, kā vislabākā autoskola. Vairākus gadus internetā, dažādos portālos, forumos un mājaslapās publicēja viltus atsauksmes, t.sk. savā mājaslapā. Mēdz nemaksāt saviem darbiniekiem. Viena darbiniece iztiesājās, bet uzņēmums, kurš bija saistīts ar Autoskola Presto bija jau pārrakstīts, rezultātā, darbiniecei maksāja no uzņēmumu garantijas fonda, kurā iemaksas pēc likuma regulāri veic godīgie uzņēmēji. Darbiniece pārrakstītajam uzņēmumam pieteica maksātnespēju. Bizness turpinās un VID pie kājas. Autoskola Presto mahinācijās nu jau iesaistījušies īpašnieka tēvs, sieva (iespējams arī brālis). Šie dati ir pārbaudāmi, jo ir publiski pieejami.

Igors      07.05.19     11:09

Sūda skola

Kārlis

Neiesaku šo autoskolu. Negodīgs mārketings, slikta attieksme pret darbiniekiem. To apliecina daudzās sūdzības sudzibas.lv portāla

Mārīte        04.12.18     07:11

Mācījos citā autoskolā, mainīju instruktorus, gandrīz atmetu ar roku, jo pavisam neveicās, līdz man ieteica, ka Presto ir ļoti labs braukšanas instruktors Igors Dolgovs. Iesaku visiem, kas tiešām grib labi braukt! Viegli nebūs bet tas ir to vērts, jo māca un grib iemācīt

Reinis        10.12.18      14:29

Acīmredzami visattīstītākā skola.