Autoskola «Braukšanas Akadēmija»

/Autoskola «Braukšanas Akadēmija»
Autoskola «Braukšanas Akadēmija»2019-08-10T17:57:09+03:00

Kopējais vērtējums par autoskolas darbu

[Kopā: 205 Vidēji: 4.2]

 

 

Detalizēts vērtējums par autoskolas darbu

 
Teorija
157
Teorētiskais eksāmens
156
Braukšanas apmācība
156
Braukšanas eksāmens
156
В среднем
  Загружается, пожалуйста подождите yasr-loader
 

Šeit jūs varat atstāt savas atsauksmes, sūdzības un komentārus

Dmitrijs    10.08.19 19:54

Огромное спасибо персоналу «B-akademija». Что теория, что практика были сданы с первого раза благодаря отличному теоретическому обучению и прекрасной практики. Отдельная благодарность Сергую Табалову. Объясняет всё спокойно, понятно, подробно во всех деталях. Так же дал много дельных советов для вождения в целом. Все ошибки разбираются как словестно, так и визуально, что очень хорошо даёт возможность разобрать ошибку. Могу (и буду) всем своим друзьям смело рекомендовать Сергея, как превосходного инструктора. Ещё раз спасибо «B-akademija»!

Сергей  22.04.19 09:51

Очень хорошая автошкола! Все понравилось, особенно  преподаватель Ģirts Vasilis. Сразу видно – человек  на своем месте, и очень качественно делает свою работу. Школьный экзамен сдал в тот же день, как закончилась теория, а через день в ЦСДД –  с первого раза! Всем рекомендую!

Edgars   24.02.19    19:11

Ilgu laiku meklēju, kuru autoskolu izvēlēties, tā kā pirms tam bija slikta pieredze citā autoskolā. Esmu ļoti priecīgs, ka izvēlējos tieši “Braukšanas Akadēmiju”. Viss bija augstā līmenī.

Vēlos pateikt lielu paldies autoskolas administrācijai, pasniedzējam Ģirtam un instruktoram Dzintaram par lieliski paveiktu darbu!

Iesaku visiem!

Ināra   20.12.2018  22:10

Liels paldies autoskolas administrācijai par uzmanību un atsaucību. Paldies pasniedzējam Jānim Vītolam – teorijas eksāmenus autoskolā un CSDD noliku no pirmās reizes! Vēlu autoskolai izaugsmi un veiksmi Jaunajā gadā!

Anete Laura
Vienmēr saviem draugiem iesaku izvēlēties šo autoskolu.
Novēlu veiksmi attīstībā un paldies par pretimnākošo attieksmi !

Inga

Vēlos izteikt pateicību teorijas pasniedzējam Eduardam Šponbergam. Visu ļoti labi izskaidro, sniedz atbildes uz visiem jautājumiem, pieredzējis un profesionāls pasniedzējs. PALDIES!!!