Autoskola «Braukšanas Akadēmija»

/Autoskola «Braukšanas Akadēmija»
Autoskola «Braukšanas Akadēmija»2021-01-02T16:38:26+02:00

Kopējais vērtējums par autoskolas darbu

[Kopā: 319 Vidēji: 4.5]

 

 

Detalizēts vērtējums par autoskolas darbu

 
Teorija
162
Teorētiskais eksāmens
162
Braukšanas apmācība
161
Braukšanas eksāmens
162
В среднем
  Загружается, пожалуйста подождите yasr-loader
 

Šeit jūs varat atstāt savas atsauksmes, sūdzības un komentārus

Sintija  29.09.20  15:39

Vienkārši šī ir labākā autoskola!  🙂

Inga   19.01.20 19:37

Vēlos izteikt pateicību teorijas pasniedzējam Eduardam Šponbergam. Visu ļoti labi izskaidro, sniedz atbildes uz visiem jautājumiem, pieredzējis un profesionāls pasniedzējs. PALDIES!!!

Marina   30.11.19  21:34

Gribu pateikt paldies, ka es ātri dabūju tiesības, liels paldies instruktoram un pasniedzējam kuri piedalījās šajā procesa

Валерия   16.10.19   20:41

Ура! Накенец-то всё позади… С одной стороны радость бьётся через край, а с другой стороны немного грустно. Хочется переживать это снова и снова. Я хочу сказать огромное спасибо «B-akademija», за то что помогли исполнить мою мечту. Теоретические занятия проходили интересно и познавательно, всё объяснялось просто и понятно, что очень помогло в дальнейшем. Отдельную благодарность хочу выразить моему инструктору — Сергею Табалову! Он научил меня всему с нуля. Прийдя на первое занятие, я очень переживала, но после того, как мне в буквальном смысле разложили всё по полочкам, я поняла, что я в надёжных руках! Спасибо Вам огромное!

Anželika   08.09.19   18:35

Огромное спасибо автошколе что благодаря ей у меня сбылась моя мечта. Отдельное спасибо хочу сказать Сергею Табалову. Это инструктор от Бога. Все ясно и понятно объясняет если необходимо рисует. Спасибо большое за проделанную работу

Dmitrijs    10.08.19 19:54

Огромное спасибо персоналу «B-akademija». Что теория, что практика были сданы с первого раза благодаря отличному теоретическому обучению и прекрасной практики. Отдельная благодарность Сергую Табалову. Объясняет всё спокойно, понятно, подробно во всех деталях. Так же дал много дельных советов для вождения в целом. Все ошибки разбираются как словестно, так и визуально, что очень хорошо даёт возможность разобрать ошибку. Могу (и буду) всем своим друзьям смело рекомендовать Сергея, как превосходного инструктора. Ещё раз спасибо «B-akademija»!

Сергей  22.04.19 09:51

Очень хорошая автошкола! Все понравилось, особенно  преподаватель Ģirts Vasilis. Сразу видно – человек  на своем месте, и очень качественно делает свою работу. Школьный экзамен сдал в тот же день, как закончилась теория, а через день в ЦСДД –  с первого раза! Всем рекомендую!

Edgars   24.02.19    19:11

Ilgu laiku meklēju, kuru autoskolu izvēlēties, tā kā pirms tam bija slikta pieredze citā autoskolā. Esmu ļoti priecīgs, ka izvēlējos tieši “Braukšanas Akadēmiju”. Viss bija augstā līmenī.

Vēlos pateikt lielu paldies autoskolas administrācijai, pasniedzējam Ģirtam un instruktoram Dzintaram par lieliski paveiktu darbu!

Iesaku visiem!

Ināra   20.12.2018  22:10

Liels paldies autoskolas administrācijai par uzmanību un atsaucību. Paldies pasniedzējam Jānim Vītolam – teorijas eksāmenus autoskolā un CSDD noliku no pirmās reizes! Vēlu autoskolai izaugsmi un veiksmi Jaunajā gadā!

Anete Laura
Vienmēr saviem draugiem iesaku izvēlēties šo autoskolu.
Novēlu veiksmi attīstībā un paldies par pretimnākošo attieksmi !

Sandis

Braukšanas Akadēmija — vislabākā autoskola!