Atsauksmes

/Atsauksmes
Atsauksmes2019-12-16T13:43:24+02:00

Autoskola «Presto»     08.09.19      17:45

Samanta

Super autoskola — iesaku

Autoskola        «Krustojumi»         06.09.19 22:11

Elīna

Teorija lieliska, ar pirmo reizi csdd noliku. Braukšanas instruktoru iesaku Haraldu, visu paskaidro ir pacietīgs. Braukšanas eksamens arī csdd ar pirmo reizi. Nekas sarežğīts!Paldies liels!

Autoskola «Krustojumi» 04.09.19 15:15

Veronika

Autoskola vienmēr ļoti atsaucīga, ja rodas kāds jautājums vienmēr uz to atrodas atbilde, instruktori arī lieliski 🙂 Viennozīmīgi iesaku, jo iemācīties var vairāk, kas noder arī turpmāk

Autoskola «Elite» 01.09.19 03:22

Laura

Labāku autoskolu ,kur iegūt autovadītāja apliecību nav iespējams iedomāties. Nodarbības tiek plānotas katram kursantam individuāli, saskaņojot ar jauno vadītāju vēlmēm. Apmācības notiek mierīgā un patīkamā atmosfērā . Abi instruktori ar lielu atdevi strādā ,lai jauno kursantu pēc iespējas ātrāk apmācītu. Teorētiskās nodarbības bija ļoti jaukas . Visi jautājumi tika izskaidroti un analizēti. Ne mirkli neesmu nožēlojusi ,ka B kategorijas vadītāja apliecību izvēlējos iegūt tieši šeit «Autoskolā Elite»

Autoskola «Centra» 31.08.19 09:17

Tanita

Viennozīmīgi,labākā autoskola!

Autoskola SIA «Autoskola» 27.08.19 21:28

Anna

Super autoskola. Teorija tiek pasniegta vienkārši un saprotami, pats galvenais interesanti! Braukšanas instruktori paši labākie!

Autoskola «Real Prof» 26.08.19 17:09

Kristiāna

Superīga pasniedzēja!
Instruktors Armands ļoti labi iemāca braukt! Eksāmens ar pirmo nolikts!!

Autoskola «Presto» 20.08.19 17:40

Sveta

Mācījos citā skolā un galīgi nevarēju saprasties ar instruktoru-10 braukšanas nodarbības pilnīgi pa tukšo(pat satiksmē nelaida braukt). Ziepniekkalnā pie Dzintara turpu šurpu 10 braukšanas.
Pieteicos šajā skolā pie instruktora Elmāra Lazdiņa.Superīgs cilvēks un vārdos neaprakstāms instruktors.Jau pirmajā nodarbībā braucu iekšā satiksmē.Māk izskaidrot tā lai paliek atmiņā, iedrošina un ir prasīgs.Braukšanas eksāmens nolikts ar pirmo reizi un bez kļūdām.Paldies Elmār! Iesaku 😊

Autoskola «Braukšanas Akadēmija» 10.08.19 19:54

Dmitrijs

Огромное спасибо персоналу «B-akademija». Что теория, что практика были сданы с первого раза благодаря отличному теоретическому обучению и прекрасной практики. Отдельная благодарность Сергую Табалову. Объясняет всё спокойно, понятно, подробно во всех деталях. Так же дал много дельных советов для вождения в целом. Все ошибки разбираются как словестно, так и визуально, что очень хорошо даёт возможность разобрать ошибку. Могу (и буду) всем своим друзьям смело рекомендовать Сергея, как превосходного инструктора. Ещё раз спасибо «B-akademija»!

Autoskola «Krustojumi»    06.08.19    18:02

Jānis

Noteikti lieliska autoskola, labi instruktori un saprotošs kolektīvs. Ja nebūtu gājis tur, nezinu vai būtu nokārtojis abus CSDD eksāmenus ar pirmo reizi. 😀

Autoskola «Vanags»     06.08.19     15:25

Klinta

Lai gan sāku 2016 gadā un sanāca visu atstāt, tikai atsēžot kursus.. pēc visas ilgās pauzes varēju turpināt, kur paliku — pie eksāmeniem. Visus eksāmenus nokārtoju ar pirmo, — izbraucot arī uz minimālo, kas iespējams izdevumu ziņā. P.s. Cepums instruktoram Andim ! ( lai arī nebiju mācībnieks kā mācībnieks — neko man mācīt nevajadzēja, bet izturēt mani var retais. )

Autoskola     «Lemurs»     06.08.19     14:01

Карина

Отличная школа!Преподаватели супер!Инструктора чуткие и внимательные! 5

Autoskola «ABC»      24.07.19      16:51

K

Super instruktors, teorija, braukšana bija pie Ivana. Vienmēr mašīna apmācības laikā bija brīva gaisotne, vienmēr paskaidroja līdz es sapratīšu, visus eksāmenus nokārtoju ar pirmo reizi. Manuprāt, labs rādītājs, ka joprojām, varu pazvanit Ivanam palūgt padomu, pajautāt par mašīnu vai noteikumiem, lai gan pirms gada jau pabeidzu autoskolu. Ļoti laba autoskola.

Autoskola «Krustojumi»     24.07.19     10:35

Ausma

Iesaku šo autoskolu kuri vēlas iegūt tiesības ar pievienoto vērtību. Nenožēlosiet! Brauksiet droši ne tikai uz eksāmenu, bet arī pēc tā.

Autoskola «Mustangs»     18.07.19     21:14

Viktorija

Teorijas kurss perfekts. Paldies Valentīnam. Eksāmens nokārtots gan skolā, gan csdd ar pirmo reizi ar 0 kļūdam. Par braukšanu pagaidām neko nevaru pateikt, bija 4 braukšanas un man pagaidām viss apmierina.

Autoskola «Presto»     10.07.19     21:12

Inga

Mācijos šeit, laba skola, diezgan stingra.
Pirmo reizi piesedos pie stūres šeit ar instruktoru, pirms tam nekad nēsmu braukusi, uz ceļa jau vairāk pa gadu, viss kartibā.

Autoskola «Credo-Autoprieks»     08.07.19     10:19

Marina

Pasniedzējs ļoti saprotami ar humora piedevu visu ļoti labi paskaidroja. Rādīja piemērus. Vienmēr pārliecinājās, vai visiem viss ir skaidrs. Insrtuktors arī bija pacietīgs un varu teikt tikai labus vārdus. Paldies, ka mani iemācīja braukt.

Autoskola «ABC»     04.07.19     23:47

L

Apmācības uzsāku ar 0 pieredzi pie stūres. Gan teoriju, gan braukšanas apmācības veica Ivans. Visu nokārtoju ar pirmo mēģinājumu gan autoskolas, gan CSDD eksāmenā.
Teorijas apmācības apmeklēju ar prieku, jo bija interesanti un visu viegli varēja saprast. Jā, šķita, ka braukšanas varējām arī tik ilgi nevilkt garumā, bet gandarījums, ka noliku CSDD eksāmenu uzreiz. Tad labāk ilgāk pabraukāju ar instruktoru, nekā vairākas reizes satraucos eksāmenā.
Braukšanas nodarbību laiki elastīgi, arī sākuma un beigu vietas varēja sarunāt sev izdevīgākās.

Autoskola «Presto»     30.06.19     20:09

Oxy

Autoskola Presto sadarbībā ar Introskip.com negodīgi izturās pret citām autoskolām, izveidojot mājaslapu Autoskolas.com, kurā sevi ielikuši pirmajā vietā, kā vislabākā autoskola. Vairākus gadus internetā, dažādos portālos, forumos un mājaslapās publicēja viltus atsauksmes, t.sk. savā mājaslapā. Mēdz nemaksāt saviem darbiniekiem. Viena darbiniece iztiesājās, bet uzņēmums, kurš bija saistīts ar Autoskola Presto bija jau pārrakstīts, rezultātā, darbiniecei maksāja no uzņēmumu garantijas fonda, kurā iemaksas pēc likuma regulāri veic godīgie uzņēmēji. Darbiniece pārrakstītajam uzņēmumam pieteica maksātnespēju. Bizness turpinās un VID pie kājas. Autoskola Presto mahinācijās nu jau iesaistījušies īpašnieka tēvs, sieva (iespējams arī brālis). Šie dati ir pārbaudāmi, jo ir publiski pieejami.

Autoskola «Mustangs»     17.06.19     12:59

Sanita

Esmu nobraukusi 40h un nelaiž pie braukšanas eksāmena. Pati uzskatu, ka braucu labi. Vienkārši čakarē un pumpē naudu.

Autoskola «Mustangs»     03.06.19     22:26

Nezinamais     

Autoskola “mustangs” darbinieki necienu nedzirdigi cilveki , gruti komuniceju ar vini,loti slikti darbu.

Autoskola «Fortuna»     30.05.2019     13:50

Andris 

Slikata autoskola, macijos sergeja ezensteina iela, pasniedzeja bija Super, bet pasas autoskolas attieksme sausmiga, vadiba autoskolas izvairas no sarunam ar skolnieku, brauksanas tika parliktas no vienas uz otru un tt.. Masinas C kategorijas slikta stavokli, biezi plīsa..

Autoskola «Braukšanas Akadēmija»     24.02.18     19:11

Edgars

Ilgu laiku meklēju, kuru autoskolu izvēlēties, tā kā pirms tam bija slikta pieredze citā autoskolā. Esmu ļoti priecīgs, ka izvēlējos tieši “Braukšanas Akadēmiju”. Viss bija augstā līmenī.Vēlos pateikt lielu paldies autoskolas administrācijai, pasniedzējam Ģirtam un instruktoram Dzintaram par lieliski paveiktu darbu!

Iesaku visiem!

Autoskola «Presto»     24.01.19     12:00

Kārlis

Neiesaku šo autoskolu. Negodīgs mārketings, slikta attieksme pret darbiniekiem. To apliecina daudzās sūdzības sudzibas.lv portāla

Mājas lapas administrācija nav atbildīga par atsauksmēs publicēto informāciju